Zamberia.PL

Zapraszam Na Najlepszego OTS Zamberia.PL


#1 2013-03-24 13:30:17

Admin

Administrator

Punktów :   -1 

OTS

Czy Podoba Wam Się Nasz OTS.

Offline

 

#2 2013-03-26 15:45:03

Seo Kan

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: OTS

Ja oddam swój głos gdy zagram, zobaczę i poczuję.
Tak na such to nie w moim stylu. Oczywiście mam głęboką nadzieje ,że będzie I Like It:rock:

Ostatnio edytowany przez Seo Kan (2013-03-26 16:04:56)


Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.

Offline

 

#3 2013-03-28 19:08:07

Seo Kan

Nowy użytkownik

Punktów :   

Re: OTS

To tak stwierdzam ,że ten serwer to jedno wielkie dno... No bo...
Blessy 50 cc ! hoHO~~ , PZ 15 min HUEU~~ Balans postaci to jakiś żart albo nie potraficie tego zrobić albo ktoś umyślnie coś poprzestawiał. Mapa jedno wielkie kwadratowe POLE. Respy , 15 respów dla Faców ? z czego 2 tp na dl proszę z czym do szerszej publiki ? po zabiciu moba robią sięjakieś sciany.. wow~ zajebisty dodatek !
Widziałem nawet jak GM niszczył te kamienie za pomocą komendy "/r"
Jedno wielkie gówno nie serwer, serdecznie nie polecam....  Życzę wam -1 graczy od dziś do końca świata. Amatorzy którzy kupili OTSmaterie , myśleli ,że zarobią kasę na czyjejś pracy...
Pozdro.//

Ostatnio edytowany przez Seo Kan (2013-03-28 19:13:33)


Powyższa wypowiedz, wyraża jedynie moja opinię w dniu dzisiejszym. Nie może ona służyć przeciwko mnie ani w dniu jutrzejszym, ani każdym innym następującym po tym terminie. Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany poglądów bez ostrzeżenia i podawania przyczyn.

Offline

 

#4 2013-03-30 15:26:50

kitras

Administrator

Punktów :   

Re: OTS

Kamienie się już nie pojawiają, cena blesów to 15cc(platynki leca z giantów) Pz trwa 5 min, Co do expowisk to możesz podać pozycję gdzie jest kwadratowa mapa.... Daję 99%, że nic takiego nie ma....

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.1ig10.pun.pl www.metro-station.pun.pl www.footballgalactik.pun.pl www.djsoul.pun.pl www.dragoncraft.pun.pl